054-7248448

מעצבת פנים

מעצב פנים מקצועי עוסק בשאלת היופי האסטטי והפונקציונאליות של החלל הפנימי בביתכם. במה זה כרוך? למה כדאי לפנות לאיש מקצוע? כיצד ניתן לדעת מראש מה תהיה התוצאה?

בארצנו הקטנה התפתחה בשנים האחרונות מגמה מבורכת של שימת דגש על ביתנו הפרטי. לא עוד חלל משמים שנראה כשכפול של שאר הבתים בבנין, בשכונה ובאזור. כיום, בתים מהווים עולם מעוצב קטן משל עצמם בהם בעלי הבית מבטאים את עולמם הפנימי. חלה עליה בביקוש לעיצוב פנים מקצועי בבתים פרטיים ובהתאם לכך עלה גם ההיצע.

עיצוב פנים


תחום זה עוסק בכל הקשור לעיצוב חללים פנימיים במבנים ציבוריים ופרטיים. אמנם האינסטינקט הראשוני מושך אותנו לחשוב כי מדובר בעיצוב אסטטי גרידה, אך יכולתו של מעצב פנים נמדדת לא פחות ביכולתו ליצור בית בעל עיצוב שימושי לא פחות מאשר יפה. עם זאת, קיים מתח מסוים בין פרקטית לאסטטיות ופעמים רבות נעשות פשרות לכיוונים שונים על רצף זה.

עיצוב הפנים מתייחס להתאמה בין הסביבה לאדם. עיצוב פנים מוצלח צריך לשדר קונספט שהינו מעבר ליופי אסטטי, הוא צריך לייצג את האדם שחי ומתפקד בתוך חלל זה. בכדי ליצור את ההתאמה הזו, רבים פונים למעצב פנים מקצועי.

מעצב פנים


כאן עולה שאלה מעניינת – אם עיצוב הפנים מהווה ערוץ לביטוי עולמו הפנימי של בעלי הדירה, מדוע הם צריכים לשכור את שירותי של מומחה חיצוני?
התשובה לשאלה זו מורכבת, אך ניתן לסכם אותה בכמה קווים מרכזיים:

* מעצב פנים מקצועי מחזיק בכלים תכנוניים פרקטיים ומקצועיים בכדי להביא לידי ביטוי רעיונות ועיצובים שונים.
* מעצב פנים מקצועי מחזיק בידע המתאים בכדי ליצור התאמות בין שילובים שונים של צבעים וצורות.
* עיצוב פנים הינו לרוב פרויקט שדורש מחשבה רבה והתמודדות עם מאפיינים מסוימים של עולם הבנייה והעיצוב אשר דורשים ידע מקצוע וניסיון.

לא כולנו בורכנו בידע המתאים וגם לרובנו אין זמן מיותר בכדי להשקיע בתכנון דורשני זה, מעצבת פנים מקצועית מחזיקה בכלים תכנוניים פרקטיים ומקצועיים בכדי להביא לידי ביטוי רעיונות ועיצובים שונים כגון בחירת רהיטים מתאימים לבית ולסלון -  חדרי שינה, שולחנות סלון עגולים ועוד שיוכלו לתת לביתכם מגע עיצובי ומעניין.


הדמיות אדריכליות


הדמיות אדריכלות ממלאות צורך חשוב ביותר והוא העלאת האפשרויות על מדיום בו ניתן לצפות ולנתח ברמת דיוק גבוהה ביותר. הדמיה אדריכלית חשובה במיוחד כשמדובר בעיצוב פנים, תחום אשר בו הלקוח מעורב באופן אינטנסיבי.

הדמיה אדריכלית אמנם עולה לעיתים סכום נוסף של כסף, אך מכיוון שכל שינוי במבנה לאחר מעשה דורש הוצאות מרובות, ההשקעה כמעט תמיד חוסכת מראש התעסקויות מיותרות ותשלומים נוספים על שינויים רטרואקטיביים.

מעצב פנים – לעיצוב מקצועי, מושך, מיוחד ופרקטי.
אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים