054-7248448

5 דוגמאות לקטלוגים לעיצוב הבית

רשתות אופנה ועיצוב משיקות מדי שנה ולעיתים אף מדי עונה קטלוג מוצרים שמעניק לנו השראה בכל פעם מחדש לעיצוב הבית. ניתן להשיג בקטלוגים מידע רב על טרנדים עכשוויים ומגוון טיפים לשדרוג וחידוש הבית. אם תשאלו אותנו, קטלוגים מודפסים הן למעשה חוברות נוסטלגיות ויש להן קסם משלהן. ניתן לגזור פריטים אהובים ולהרכיב מהם קולאז' כדי לקבל השראה. עם מעט דמיון, זו תהיה דרך נפלאה לדמיין את הבית שלנו.


איזה מידע ניתן למצוא בקטלוג?

 
עסקים רבים, קטנים כגדולים, בוחרים מדי שנה בהדפסת קטלוגים לציבור הרחב כמו גם פרסום קטלוג מוצרים ווירטואלי. בעזרתם, הם מעניקים את חוויית הקנייה שמבקש המותג לספק ללקוחות שלו. לצד כל אלה, ניתן כמובן למצוא מידע על מידות הפריטים, חומרים מהם מורכבים בדי הריפוד או סוג העץ שנעשה בו שימוש לבניית שידת הלילה. כמו כן, מחירים ואפשרויות התשלום והמשלוח לרוב מצוינות גם כן.


קטלוגים מומלצים לעיצוב הבית

 
הדפסת קטלוגים היא עניין שבשגרה עבור רשתות בכל הארץ והעולם. כאן, נמליץ על הקטלוגים הווירטואליים או המודפסים עבור מוצרים שניתן לרכוש בארץ בקלות ומהווים מקור השראה בפני עצמם:


איקאה

 
ענקית הריהוט השבדית מפיקה עבור הציבור הרחב קטלוג מוצרים מידי שנה, שעם הזמן הפך לחגיגה של ממש. ניתן לראות את כל קבוצות העיצוב ברשתות החברתיות רוחשות סביב מועד החלוקה. הדפסת קטלוגים של איקאה ניחנת בעיצוב באותו סגנון נקי ואירופאי המוכר לנו מחוויית הקנייה באולמות התצוגה. ריהוט קל, נגיש ומעוצב מוצג לראווה בתמונות של חדרים מסוגננים ומעוצבים כשלצד כל פריט מצוינות המידות, מחיר ומק"ט כדי שנוכל למצוא אותו בקלות בחנויות.


רנבי

 
המותג "רנבי" וותיק ומוכר וידוע באיכויות ומגוון הבדים המיועדים לריפוד, וילונות ואפילו לטפטים. המותג מצטיין בייבוא מוצרים ייחודיים כמו טפטים מכל העולם וממותגי העל כמו ורסאצ'ה ותומי הילפיגר. בקטלוג באתר ניתן למצוא מגוון רחב ומרגש של דוגמאות וטקסטורות לצד טיפים ומקורות השראה לעיצוב. ניתן למצוא קטלוגים וירטואליים של מעצבי העל בעולם העיצוב והאופנה שמחזיקים גם בקטלוג טקסטיל מיוחד – ארמני, נוביליס ואטלייר הצרפתיים ועוד רבים וטובים.


אינטריו

 
באתר זה נוכל למצוא קטלוג מוצרים לצד גלריה של פרויקטים שנעשה בהם שימוש במוצרים מהקטלוג. ניתן למצוא כמעט כל מוצר הנוגע לעיצוב הבית – החל מבחירת החיפוי לחדרי האמבטיה ועד שולחן לסלון. כמו כן, קיים קטלוג אנשי מקצוע בתחום – אדריכלים, מעצבי פנים, מסגרים, נגרים ועוד.


הרמוני

 
החנות הוותיקה בירושלים מציגה קטלוג מוצרים בניחוח צרפתי קלאסי בגימור מוקפד. בקטלוג ניתן למצוא מספר קטגוריות כמו ריהוט לבית או לחדרי הילדים, אביזרים ודקורציה כמו ואזות ונרות ריחניים מיוחדים. הבחירות שנעשו עבור החנות בהיבט הייבוא מציגות איכות ועיצוב בלתי מתפשר לצד מוניטין שירותי טוב מאוד.


הום סנטר

 
קצת מוזר להכניס את הום סנטר כקטלוג שמתאים גם לעיצוב הבית. הום סנטר נתפסת בעייני מעצבים ולקוחות יותר כמו טמבוריה גדולה מאשר חנות לעיצוב הבית. אולם, בין פחי הצבע, הברזים והמאווררים, ניתן למצוא קטלוג מגוון של מטבחים, אקססוריז וריהוט משלים.

אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים