054-7248448

עיצוב חדר אמבטיה מקצועי

אין ספק כי מבין החדרים בבית, חדר האמבטיה נחשב משמעותי ביותר - אחרי יום עבודה מפרך אנו שמחים להיכנס לאמבטיה וליהנות מרחצה. אם אתם חייבים להתקלח בשעות הבוקר, הרי שכניסה לחדר האמבטיה תשדרג את היום שלכם.
 
בעת עיצוב אמבטיה בצורה מקצועית יש לתת את הדגש על פרמטרים שונים כמו אחסון חפצים. חדר האמבטיה משמש אותנו לסידורים לפני צאתנו ליום עבודה או בילויים ולכן חשוב ביותר לדאוג לכמה שיותר מקומות אחסון.
מדפים פתוחים: תכשירי קוסמטיקה ומגבות ההמלצה היא לדאוג לאחסון במדפים פתוחים.
מדפים סגורים: מוצרים שאתם פחות עושים בהם שימוש אפשר לדאוג לאחסון במדפים סגורים.

 

מה חשוב לדאוג בעת חידוש אמבטיה ישנה?

יש לכם אמבטיה ישנה וברצונכם להעניק לה מראה חדש?  אין ספק כי מראה חדש לחדר האמבטיה ישדרג לכם לא רק את חדר האמבטיה אלא גם את הבית כולו ולכן חשוב ביותר לוודא כי תהיה התייחסות למספר פרמטרים. חידוש אמבטיה ישנה חייב לכלול התייחסות למספר פרמטרים אשר נביא בפניכם כעת:

1. אוורור: חשוב ביותר לדאוג לאוורור של המקום. במידה והחלון לא פתוח מספיק, ייתכן שיש מצב בו אתם צריכים מערכת אוורור אשר תסייע במניעת הצטברות של טחב. במידה ואין חלון באמבטיה, יש צורך לדאוג לתעלת אוורור.
2. צבע: נוסף על כך, חשוב ביותר לדאוג לצבע. אם הצבע אשר שלט באמבטיה הישנה היה לבן, הרי כיום נהוג לבחור צבעים אחרים - ניתן לשלב בין אפור ולבן על מנת ליצור את המראה המושלם ביותר. אם ברצונכם ליצור אווירה של בית מלון, הרי אפשר להקדיש לכך קיר מתאים עליו ניתן להניח עציצים.
3. תאורה: נוסף על כך, על מנת לשדרג את חדר האמבטיה יש צורך לשנות את התאורה הקיימת. ניתן להחליט היכן אתם זקוקים לתאורה נוספת כמו מעל הכיור והיכן יש צורך בתאורה.  על מנת למנוע צללים ארוכים ניתן לדאוג לתאורה משני הצדדים ובגובה הראש.

 

רגע לפני חידוש האמבטיה, הקפידו על ניקיון ומחשבה

רגע לפני חידוש האמבטיה חשוב ביותר להקפיד על ניקיון יסודי לקראת השיפוץ והמראה החדש של האמבטיה. ההמלצה שלנו היא להזמין שירותי חברת ניקיון יסודית על מנת לוודא כי האמבטיה נקייה כמו שצריך ולא צריך להיות מודאגים. במידה ואתם עומדים בפני חידוש האמבטיה, ההמלצה שלנו היא לוודא כי אתם מציאותיים ואין לכם חלומות שאי אפשר להגשים, אלא חלומות שניתן להגשים. אם אתם חולמים על אמבטיה גדולה ואין לכם בפועל מקום לכך, הרי לא כדאי לחלום אלא לבדוק את הפרטים על מנת לתכנן את חדר האמבטיה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. לצורך כך, כדאי להיעזר בשירות של מעצבים מקצועיים אשר ישמחו לתרום לכם מהניסיון שלהם וכך תוכלו לגשת לפרויקט בצורה הטובה והיסודית ביותר.  
 

אורית כהן אדריכלות הדמיות אדריכליות ורישוי עסקים